TRENINGI INDYWIDUALNE
Trening indywidualny - zarówno medyczny jak i sportowy.
W MAŁEJ GRUPIE
Trening personalny w grupie 2-3 osobowej.
TRENING GRUPOWY
Trenuj w grupie pod okiem specjalisty.
PROJEKT STABILNOŚĆ
Czyli tzw. Core training lub trening mięśni głębokich tułowia.
PROJEKT MOBILNOŚĆ
Jest to koncepcja treningu mająca na celu poprawę zakresu ruchu w stawach i kręgosłupie przez uelastycznienie mięśni i mobilizację tkanek miękkich
CROSS TRENING
Wskazany dla osób, które chcą w zdecydowany sposób zmienić swoją aktywność fizyczną i czerpać z niej satysfakcję.

TRENINGI PERSONALNY W MAŁEJ GRUPIE


To rozwiązanie idealne ze względu na możliwości prowadzenia treningu oraz optymalizację kosztów - jest to w zasadzie trening indywidualny, jednak w danym momencie trener prowadzi zajęcia równocześnie dla 2-3 osób - dla każdej z nich w całkowicie indywidualny sposób i ze spersonalizowanym podejściem treningowym. Pozwala to zaoferować trening w cenie niższej niż Trening Indywidualny, przy zachowaniu niemal identycznego poziomu zaangażowania osoby prowadzącej.

Personalny trening medyczny (PTM) - Zajęcia te polecane są też wszystkim osobom po dłuższej rekonwalescencji, zarówno po operacjach ortopedycznych oraz po przewlekłych schorzeniach kręgosłupowych.  Jest to przedłużenie lub uzupełnienie klasycznej rehabilitacji oraz wprowadzenie do aktywności sportowej. Głównymi tematami pracy są stabilność, mobilność i progresja obciążenia. Wszystko w granicach Twoich możliwości i w kierunku celu, który sobie postawiliśmy.
Dla osób bardziej zaawansowanych Personalny Trening Medyczny (PTM) może stać się podstawową jednostką treningową o charakterze prewencyjnym z dalszą progresja obciążenia i utrzymaniem świetnej, wcześniej wypracowanej formy.
Personalne Treningi Medyczne (PTM) są programowane i prowadzone przez doświadczonych fizjoterapeutów i trenerów. Uwzględniamy w nich Wasze indywidualne potrzeby i aktualny stan zdrowia.

Personalny Trening Sportowy (PTS) – przeznaczony jest dla osób, które amatorsko i zawodowo uprawiają różne dyscypliny sportowe. Celem nadrzędnym tych jednostek treningowych jest ciągły rozwój motoryczny, prewencja i edukacja w zakresie prawidłowej rozgrzewki, rozciągania, odnowy biologicznej, etc. W trakcie treningu pracujemy zarówno nad poprawą stabilizacji i zakresu ruchu w stawach, ale też nad poprawą siły, mocy i wytrzymałości mięśniowej. Wszystko uzależnione jest od uprawianej przez Ciebie dyscypliny i Twoich wymagań. To Ty oceniasz swoje możliwości i określasz cele do pracy. My jesteśmy od zweryfikowania tych informacji, wprowadzenia ewentualnych poprawek i określenia najlepszej drogi dojścia do celu. Przykładowe tematy do pracy podczas Personalnych Treningów Sportowych (PTS) to między innymi poprawa siły mięśniowej, przyspieszenia i poruszania wielokierunkowego, skoczności, czasu reakcji i wielu innych aspektów motorycznych.


NASZ ZESPÓŁ
Poznaj naszych specjalistów
AMBASADOROWIE
Zobacz, kto nas wspiera!
PERSONALIZOWANE PLANY TRENINGOWE
Ofertę planów treningowych stworzyliśmy z myślą o osobach, które pragną trenować indywidualnie jak profesjonaliści.
BADANIA MOTORYCZNE
Poznaj naszą ofertę badań motorycznych.

kontakt

ul. Michała Sobczaka 6
01-492 Warszawa-Boernerowo
+48 697 651 000
sportopedic@gmail.com
Pon. - pt. 7:00 - 20:00

jak do nas trafić?

social media