Kuźnia talentu
Treningi dla dzieci i młodzieży
Wyższy poziom
Treningi dla sportowców
treningi dla dorosłych
PSYCHOLOG SPORTU
DIETETYK
Prawidłowe odżywianie ma znaczenie.
OFERTA DLA KLUBÓW
Efektywne rozwiązania dla klubów sportowych i zawodników.

CENNIK - SZKOŁA MOTORYKI

• Trening indywidualny – pojedyncze wejście 160 PLN / karnet na 10 wejść – 1440 PLN*

TRENING DLA DOROSŁYCH

• Trening indywidualny: pojedyncze wejście – 160 PLN; karnet 10 wejść – 1440 PLN

* Karnet ważny przez 10 kolejnych tygodni
** Karnet na wszystkie zajęcia grupowe (Cross Trening, Projekt Mobilność, Projekt Stabilność i treningi tematyczne)
*** Możliwość jednorazowego zakupu i wejścia tylko na zajęcia Cross Trening Start.

SPERSONALIZOWANE PLANY TRENINGOWE*

• rozpisanie 3 treningów tygodniowo - miesiąc z góry - od 250 do 300 PLN
* - plany treningowe wysyłane na bieżąco, co tydzień. Zakres pracy uzależniony jest od poziomu zmęczenia zawodnika, jego reakcji na bodźce treningowe i okresu startowego.

BADANIA MOTORYCZNE

PAKIETY

Pakiet ELITE – 300 PLN
  • test RAST lub Yo-Yo
  • test FMS
  • badanie czasu reakcji i zakresu pola widzenia
  • badanie czasu reakcji w poruszaniu wielokierunkowym, specyficznym dla danej dyscypliny

Pakiet PRO – 250 PLN
  • test FMS

Pakiet STANDARD 200 PLN

Pakiet WŁASNY
  • stwórz swój własny pakiet z badań wykonywanych przez nas, które uważasz za najbardziej istotne dla siebie. Jeśli masz wątpliwości, które badania są dla Ciebie najlepsze to pomożemy Ci je wybrać w zależności od specyfiki dyscypliny sportowej, wieku i poziomu zaawansowania.

Badania motoryczne

Badania z użyciem systemu Smart Speed i Smart Jump
  • Badanie szybkości, badanie reakcji sił podłoża (skoczność), testy zwinności, testy wytrzymałości szybkościowej, testy specyficzne dla danej dyscypliny sportowej

Badanie czasu reakcji

• Badanie prowadzone na urządzeniu Blink, średnia czasu reakcji, precyzyjny pomiar, subiektywna ocena widzenia peryferycznego i centralnego, ocena błędnych decyzji, możliwość pomiaru współzawodnictwa

Badanie równowagi i propriocepcji
  • Badanie wykonane na platformie Biodex Balance System SD. Mamy możliwość badania równowagi dynamicznej na stabilnym i niestabilnym podłożu oraz określenia zakresów stabilności. Pomiar służy do oceny kontroli nerwowo-mięśniowej kończyn dolnych i tułowia.

Test FMS
  • Ocena funkcjonalna siły, zakresów ruchu, stabilizacji

Analiza składu ciała

• Pomiar tkanki tłuszczowej w organizmie, całkowitej masy mięśniowej, indeksu masy ciała, rodzaju budowy ciała, wieku metabolicznego i wielu innych.

Pomiar siły i mocy kończyn dolnych i górnych
  • Tworzenie profilu mięśniowego kończyn wyznaczając 1RM dla poszczególnych mięśni i ruchów w stawie. Pomiar mocy kończyn dolnych za pośrednictwem sprzętu marki Keiser

Badania wydolnościowe
  • Pomiar VO2max, wyznaczanie progów tlenowych, tętno maksymalne

PERSONALIZOWANE PLANY TRENINGOWE
Ofertę planów treningowych stworzyliśmy z myślą o osobach, które pragną trenować indywidualnie jak profesjonaliści.
BADANIA MOTORYCZNE
Poznaj naszą ofertę badań motorycznych.
NASZ ZESPÓŁ
Poznaj naszych specjalistów