TRENINGI INDYWIDUALNE
Trening indywidualny - zarówno medyczny jak i sportowy.
W MAŁEJ GRUPIE
Trening personalny w grupie 2-3 osobowej.
TRENING GRUPOWY
Trenuj w grupie pod okiem specjalisty.
PROJEKT STABILNOŚĆ
Czyli tzw. Core training lub trening mięśni głębokich tułowia.
PROJEKT MOBILNOŚĆ
Jest to koncepcja treningu mająca na celu poprawę zakresu ruchu w stawach i kręgosłupie przez uelastycznienie mięśni i mobilizację tkanek miękkich
CROSS TRENING
Wskazany dla osób, które chcą w zdecydowany sposób zmienić swoją aktywność fizyczną i czerpać z niej satysfakcję.

Cross Trening


Trening siłowo-kondycyjny, o średniej i wysokiej intensywności. Wskazany dla osób, które chcą w zdecydowany sposób zmienić swoją aktywność fizyczną i czerpać z niej satysfakcję. Cross Trening pozwoli Ci sprawdzić i poprawić swoje możliwości siłowe i wytrzymałościowe, a także będziesz mógł rywalizować z resztą uczestników. Współzawodnictwo jest dla nas elementem Cross Treningu kształtującym charakter i wolę walki ze swoimi słabościami, a nie najważniejszym jego ogniwem. Wychodzimy z założenia, że prędzej czy później braki techniczne i tak wyjdą, jeśli nie w kontuzji to na pewno w braku progresji. Stąd nasze grupy ograniczone są do 8-10 osób. Daje to nam ciągłą kontrolę nad jakością wykonywanych ćwiczeń szybsze efekty treningowe.

Czy Cross Trening jest dla wszystkich?


Nie ważne na jakim jesteś poziomie zaawansowania sportowego. Zajęcia dzielone są ze względu na stopień umiejętności, a  podczas treningu i tak możesz skalować własne obciążenie. Dodatkowo Cross Trening w Szkole Motoryki prowadzony jest w małych 8-10 osobowych grupach, co daje nam możliwość dbania o najwyższą jakość wykonywanych ćwiczeń, która jest dla nas najważniejsza.

Cross Trening Start - grupa początkująca, która pozwoli Ci w spokojny sposób wejść w wyższy wymiar treningu. Myślisz, że masz za duże braki, zbyt dużo kilogramów i się nie nadajesz, naoglądałeś się you tube i się przestraszyłeś? Wyprowadzimy Cię z błędu. Cross Trening jest formą treningu funkcjonalnego i kształtuje umiejętności, dzięki którym nie tylko podniesiesz swoją sprawność i kondycję, ale i poczujesz różnicę w komforcie życia codziennego. Grupa Start cechuje się troszkę mniejsza intensywnością ćwiczeń, a większy nacisk kładziemy na naukę i technikę wykonywanych ćwiczeń. Skutkiem ubocznym może być jedynie Twoje dobre samopoczucie, świetna sylwetka i nowe, lepsze życie.


PERSONALIZOWANE PLANY TRENINGOWE
Ofertę planów treningowych stworzyliśmy z myślą o osobach, które pragną trenować indywidualnie jak profesjonaliści.
BADANIA MOTORYCZNE
Poznaj naszą ofertę badań motorycznych.
NASZ ZESPÓŁ
Poznaj naszych specjalistów
AMBASADOROWIE
Zobacz, kto nas wspiera!

kontakt

ul. Michała Sobczaka 6
01-492 Warszawa-Boernerowo
+48 697 651 000
sportopedic@gmail.com
Pon. - pt. 7:00 - 20:00

jak do nas trafić?

social media